Wilson N4

Cena produktu Wilson N4 není známa.

 

Popis produktu Wilson N4: Absolutní novinka firmy Wilson pro hráče všech úrovní. Přednosti: Komfortní hra, všestranná raketa, velice stabilní. Materiál: 15% nCoded Hyper Carbon, 85% nCoded Graphite Velikost hlavy: 511 cm2 ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Wilson N4 - popis

nahoru

Absolutní novinka firmy Wilson pro hráče všech úrovní. Přednosti: Komfortní hra, všestranná raketa, velice stabilní. Materiál: 15% nCoded Hyper Carbon, 85% nCoded Graphite Velikost hlavy: 511 cm2 Rám: 28,3 mm Hmotnost: 260 g Délka: 700 mm Technologie: nCODE Doporučený výplet: NXT Napětí strun: 26 kg Kategorie úderu: středně dlouhý, rychlý švih Vypletená: ne (dle dohody možnost vypletení)

Výrobce Wilson

Wilson N4 - recenze

Wilson n4 Ncode

Milan Novák
16.12.2008 - 15:58:18

Letos v srpnu jsem si pořídil rakety Wilson n4 Ncode s velikostí 111 inch. Předtím jsem hrál s raketami Yonex 98 inch Muscle Power 3i, které byly o 45 g těžší a vyvážené do ruky. Tedy podstatný rozdíl oproti těmto wilsonkám. Na Wilsony jsem si zvykal 3 měsíce, ale teď nelituji, protože jsou velmi dobře ovladatelné pro starší pány, jako jsem já (50)a jde o to trefofat správně míč, pak se dají hrát velice rychlé míše a nejen s rotací. Kdo má dobrý čop nebo slajs, pak ocení zvyšenou rychlost a účinnost rotace. Na servi a voleje vynikající. Chce to jen trochu pohlídat forhend, zejména u těch hráčů, kteří hrají spíš přímé údery nebo drajv. Tahle raketa, díky ploše, dokáže zahrát velmi dobře technické míče (kraťas, přeliftované crossové míče - prostě různé tenisové lumpárny). Přitom do hlavy jsou vyvážené tak akorát, že dobře kompenzují poměrně nízkou váhu - doporučuji spíš dobrým hráčům veteránského věku, kteří přeci jen ty 320 g - 330 g rakety už neutáhnou. Hraju poměrně často, do raket dávám isospeed energetic 1,2 mm, výplet 25x26 kg a ani po odehraných šeti setech v jednom dni na turnaji nic necítím (rameno nebo loket) - a to servis nijak nelehtám. Takže tyto rakety doporučují dobrým, závodním, byť bývalým,technicky slušně vybaveným hráčům, u nichž převažuje technika nad silou (ta už je pro ty mladé).

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wilson N4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tenisové míče nebo Tenisové tašky, Omotávky na tenisové rakety, Tenisová obuv.

Nejlevnější Wilson N4 akční ceny - Levné Wilson N4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wilson N4 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wilson N4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Tenisové rakety.